Główna / 2024 /Ukraińska marka ELVORTI na Agri Planta – RomAgroTec 2024: kontynuujemy sezon wystawowy 2024 w Rumunii

Ukraińska marka ELVORTI na Agri Planta – RomAgroTec 2024: kontynuujemy sezon wystawowy 2024 w Rumunii

27.05.2024
Ukraińska marka ELVORTI na Agri Planta – RomAgroTec 2024: kontynuujemy sezon wystawowy 2024 w Rumunii
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo

W dniach 23-26 maja 2024 r. w Fundulei (Rumunia) odbyła się wystawa Agri Planta – RomAgroTec 2024. Jest to jedno z kluczowych wydarzeń w rumuńskim rolnictwie, gromadzące wiodących europejskich producentów i ekspertów w celu zaprezentowania najnowszych osiągnięć technologicznych.

ELVORTI wraz z oficjalnym dystrybutorem Strong Machinery zaprezentowało swoje najnowsze rozwiązania mające na celu redukcję kosztów i zwiększenie produktywności. Cała oferta przyciągnęła uwagę rolników i rolników z Rumunii. Odwiedzający otrzymali fachowe porady ekspertów i docenili jakość ukraińskiego sprzętu.

Na stoisku oficjalnego dystrybutora Strong Machinery firma ELVORTI pokazała: dwurzędową bronę talerzową PALLADA 4000 do efektywnej uprawy każdego rodzaju gleby, siewnik punktowy na każde warunki oraz technologie VEGA 6 PROFI z ramą teleskopową.   Jednym z najciekawszych eksponatów na stoisku był opryskiwacz zaczepiany TETIS 24 przeznaczony do rolnictwa precyzyjnego, a także siewnik do zbóż ALFA 4 NO-TILL i wielofunkcyjny kultywator międzyrzędowy ALTAIR 4.2 – 07. Udział w wystawie przyczynił się wzmocnienie reputacji firmy i zwiększenie popularności marki ELVORTI na rynku międzynarodowym oraz rozszerzenie partnerstw.

ELVORTI nieustannie wprowadza nowe technologie, których celem jest zwiększenie wydajności i obniżenie kosztów dla rolników. Udział ELVORTI w tego typu wydarzeniach odgrywa ważną rolę w rozwoju firmy i jej produktów. Wierzymy w przyszłość rolnictwa i stale pracujemy nad rozwojem technologii w tym zakresie. Wystawa Agri Planta – RomAgroTec 2024 dała nam doskonałą okazję do wymiany doświadczeń z innymi ekspertami branżowymi, a także znalezienia nowych partnerów i pomysłów na dalszy rozwój. Z niecierpliwością czekamy na nowe możliwości zaprezentowania naszych osiągnięć podczas przyszłych wydarzeń.

Znaleźliście błąd? Zaznacz błędny tekst myszką i kliknij. Ctrl + Enter

Czy słyszałeś o marce Elvorti?