Główna / 2024 /Ukraińska marka ELVORTI na wystawie BATA-AGRO 2024

Ukraińska marka ELVORTI na wystawie BATA-AGRO 2024

23.05.2024
Ukraińska marka ELVORTI na wystawie BATA-AGRO 2024
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo

ELVORTI, wiodący ukraiński producent maszyn rolniczych, z dumą zaprezentował swoje produkty na międzynarodowej imprezie wystawienniczej BATA-AGRO 2024 w mieście Stara Zagora (Bułgaria). To duże i znaczące wydarzenie było dla ELVORTI doskonałą okazją do zademonstrowania swojej innowacyjności, profesjonalizmu i zaawansowanej technologii na rynku bułgarskim.

Na międzynarodowej wystawie BATA-AGRO 2024 w Bułgarii zespół ELVORTI zaimponował gościom szeroką gamą produktów dla rolnictwa. Poprzez wprowadzenie zaawansowanych technologii i innowacji firma ELVORTI zaprezentowała swoją linię maszyn rolniczych, otrzymując wiele pozytywnych recenzji i duże zainteresowanie ze strony nowych potencjalnych klientów.

Jedną z kluczowych maszyn prezentowanych na wystawie był opryskiwacz zaczepiany TETIS 24 do rolnictwa precyzyjnego, który wzbudził zainteresowanie rolników. Ponadto wielofunkcyjny kultywator międzyrzędowy ALTAIR 4.2-07 oraz siewnik punktowy VEGA 6 PROFI z ramą teleskopową wzbudziły zainteresowanie rolników swoją wszechstronnością.

Zainteresowanie wśród rolników wzbudziły także siewniki zbóż dla rolnictwa tradycyjnego ASTRA 4 NEW. Ich wysoki poziom wydajności i niezawodności potwierdzają pozytywne opinie użytkowników.

Zespół ELVORTI zauważa również rosnące zainteresowanie produktami ukraińskiej marki nie tylko ze strony stałych klientów, ale także wśród nowych potencjalnych konsumentów. W szczególności rolnicy z Grecji i innych krajów UE wykazali duże zainteresowanie technologią ELVORTI.

I nie jest to zaskakujące, ponieważ ELVORTI skupia się na ciągłym doskonaleniu swoich produktów, wprowadzaniu zaawansowanych technologii i zaspokajaniu potrzeb nowoczesnego rolnictwa.

ELVORTI jest jednym z wiodących producentów maszyn rolniczych na Ukrainie. Marka znana jest z wysokiej jakości i niezawodnego sprzętu. Firma aktywnie rozwija i udoskonala swój sprzęt, aby sprostać potrzebom przedsiębiorstw rolniczych na Ukrainie i w Europie.

Wszystkie dni wystawy były bardzo bogate w wydarzenia i ciekawe. Dużo produktywnych spotkań z klientami. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. ELVORTI miała zaszczyt być częścią tak ważnego wydarzenia w sektorze rolnym w Bułgarii. Do następnego razu.

Znaleźliście błąd? Zaznacz błędny tekst myszką i kliknij. Ctrl + Enter

Czy słyszałeś o marce Elvorti?