Główna / 2023 /Nowe produkty ukraińskiej firmy ELVORTI na AGRO-SHOW - 2023 (Polska)

Nowe produkty ukraińskiej firmy ELVORTI na AGRO-SHOW - 2023 (Polska)

29.09.2023
Nowe produkty ukraińskiej firmy ELVORTI na AGRO-SHOW - 2023 (Polska)
photo
photo
photo
photo
photo
photo

W dniach 22-24 września 2023 r. w Bednarach (Polska) ELVORTI uczestniczyło w międzynarodowej wystawie AGRO-SHOW - 2023. Na AGRO-SHOW ELVORTI zaprezentowało nową gamę maszyn rolniczych. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością i wydajnością, co pozwala na wyposażenie gospodarstw w nowoczesny park maszynowy. Stoisko zostało udekorowane innowacyjnymi maszynami:

✅ Siewnik zbożowy zawieszany ASTRA 3 z nowym podkładem i systemem TRIM LINE + PALLADA 3200. Zawieszany siewnik zbożowy ASTRA 3 z dwutarczowymi redlicami jednorzędowymi i wałami ugniatającymi został zaprojektowany z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, które pozwalają znacznie obniżyć koszty produktów rolnych wytwarzanych na rynku.

✅ ALFA 4 MINI-TILL to wysokowydajny siewnik w tym segmencie. Siewnik jest wyposażony w nową sekcję wysiewającą, nowy zespół transportowy FastTrai, ma pojemny zbiornik - co zapewnia wysoką wydajność i współpracuje z technologią Mini-Till.

✅ VEGA 6 PROFI teleskopowy - pneumatyczny siewnik zawieszany VEGA 6 PROFI z ramą teleskopową jest przeznaczony do siewu precyzyjnego w technologii uprawy minimalnej i konwencjonalnej. Zapewnia siew kukurydzy, słonecznika, soi i innych upraw rzędowych z jednoczesną aplikacją nawozów mineralnych i wałowaniem gleby w zasianych rzędach.

✅ TETIS 24 BRAVO 400 LT - dzięki licznym opcjom wyposażenia opryskiwacz TETIS spełnia wysokie wymagania rolnictwa precyzyjnego i nowoczesnej ochrony upraw. Opryskiwacz zaczepiany TETIS o pojemności zbiornika 3200 litrów charakteryzuje się solidną i przyjazną dla użytkownika konstrukcją.

Targi te są ważnym wydarzeniem w branży rolniczej i gromadzą specjalistów, producentów i dostawców z całego świata. Udział ELVORTI w AGRO-SHOW stworzył również możliwości zwiększenia bazy klientów i rozszerzenia rynków zbytu. Firma zademonstrowała swoje wysokie standardy produkcji, innowacyjność i gotowość do zaspokojenia potrzeb przedsiębiorstw rolnych z różnych krajów. Stworzyło to korzystne warunki do nawiązywania długoterminowych partnerstw i rozwijania nowych kontaktów biznesowych.

Dzięki swoim osiągnięciom i obecności na takich wystawach firma ELVORTI potwierdza swoje miejsce wśród wiodących ukraińskich producentów maszyn rolniczych i nadal cieszy się uznaniem zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

AGRO SHOW od wielu lat uchodzi za doskonałe miejsce prezentacji nowych i nowoczesnych maszyn i urządzeń rolniczych. Jest to największa plenarna wystawa rolnicza w Europie. W przyszłym roku wystawa będzie obchodzić 25-lecie swojego powstania. Każdego roku bierze w niej udział ponad 800 wystawców i ponad 150 000 zwiedzających.

ELVORTI uczestniczyło w AGRO SHOW drugi rok z rzędu i nie bez powodu, ponieważ firma uważa polski rynek za jeden z najbardziej obiecujących. W tym roku ekspozycja ELVORTI znajdowała się w sektorze F235, gdzie znajdowało się stoisko narodowe Ukrainy, współorganizowane przez FRU i Ukragromash. W szczególności chcielibyśmy podkreślić, że stoisko było bardzo popularne wśród odwiedzających wystawę, a prezentowane maszyny przyciągnęły wiele uwagi nie tylko polskich gości, ale także przedstawicieli innych krajów. Będziemy więc wzmacniać naszą obecność na tym rynku. Być może otworzymy nawet przedstawicielstwo w Polsce.

Znaleźliście błąd? Zaznacz błędny tekst myszką i kliknij. Ctrl + Enter

Czy słyszałeś o marce Elvorti?